Смачна наливка на самогоні. “П’яні ягоди”
Якісний домашній алкоголь за будь-яким столом стане цвяхом винної карти. А якщо він ще й смачний, його приймуть на ура! І найголовніше, що знає будь-який самогонник, хоч би скільки випив свого домашнього, ранком немає жодних проблем, особливо таких, які бувають від казенної горілки.
Пропоную вам цікавий рецепт наливки до святкового столу. Оригінальність його полягає в тому, що можна змінювати сировину для наливки, головне дотримуватися пропорцій. Тобто, можна не повторювати той самий рецепт, а експериментувати і щоразу є можливість дивувати себе та гостей різними смаками, роблячи різний мікс з інгредієнтів. Що я настійно раджу обов’язково спробувати.
Приготувати таку наливку зможе будь-хто. Рецепт простий. Смачні рецепти вишневої наливки можете подивитися тут https://b-i-g.com.ua/vishneva-nalivka-z-kistochkami-8-receptiv-v-domashnix-umovax/.
Нам потрібно
Літр самогону (фортеця може бути від 45% і вище, тут все залежить від того, яку фортецю ви хочете отримати від наливки. Якщо берете 45%, то міцність буде приблизно близько 18%. Хочете міцніше, використовуйте самогон вищої фортеці)
Літр води.
800 грам цукру (декстрози)
Літрова банка суміші ягід (чорної смородини, червоної смородини, вишні без кісточки та ягід аґрусу). Ягоди намагаємося брати у рівних пропорціях.
Усі ягоди мають бути дозрілими і без слідів гниття. Підійдуть і заготовлені на зиму морожені ягоди. Для цього їх потрібно буде повністю розморозити.
Розводимо в теплій воді цукор і даємо охолонути.
У скляну ємність укладаємо ягоди.
Заливаємо їх сиропом.
Додаємо самогон та закриваємо на вакуумну кришку!
Забираємо ємність на 15-20 днів у темне, прохолодне місце.
Щодня потрібно струшувати протягом першого тижня.
Після закінчення часу акуратно зливаємо напій через кілька шарів марлі або дрібне сито, намагаючись не торкнутися осаду.
Забираємо отриману наливку у холодильник ще на тиждень. Смак стабілізується та з’явиться ще осад. Можна злити з нього, але я не раджу. І з ним настоянка буде дуже смачною.