Міжхребетна грижа в ділянці попереку: лікування болю

Міжхребетна грижа в ділянці попереку: лікування болю

Крім фізкультури та мануальної терапії, є безліч інших способів рятування пацієнтів з грижами від болю. Всі ці способи входять до однієї групи і називаються консервативним лікуванням. Тільки якщо це лікування не працює, радять шукати хірурга. Які уколи від грижі хребта потрібно робити для знеболювання та зняття запалення розповідають за цією адресою https://studioleo.com.ua/?p=30970.

Грижа диска в поперековому відділі: що допоможе зняти сильний біль?

Біль, що виникає при грижі в ділянці попереку, часто описується як пекучий. Вона може тягнутися вниз по нозі (по сідничному нерві).

Варіанти лікування індивідуальні – те, що працює для одного, може виявитися марним для іншого. Але персональний курс ЛФК – це основа будь-якої програми лікування.

Інші опції:

  1. Тепло полегшує м’язові спазми. Спробуйте помістити грілку або гарячий компрес на нижню частину спини (повторюйте кілька разів на день). У клініці хребта вам можуть запропонувати кілька варіантів теплової терапії, зокрема обгортання. Варто спробувати різні методи, щоб зрозуміти, що справляється із симптомами найкраще.
  2. Ін’єкції здатні зняти біль досить швидко та забезпечити пацієнтів негайним полегшенням. Як правило, вкладають потужні протизапальні ліки прямо у уражений нерв у нижній частині спини.

Це не постійне рішення. Така терапія призначена для швидкого полегшення болю, щоб людина могла приступити до фізкультури, яка вирішує проблему в довгостроковій перспективі.

Міжхребетна грижа в ділянці попереку: лікування болю

  1. Мануальна терапія та різні види фізіотерапії в тій чи іншій мірі допомагають більшості людей з грижею, але ці програми підбираються індивідуально.

Одна людина може відчути полегшення від акупунктури, а іншій більше сподобається ефект від занять на реабілітаційних тренажерах. Але зазвичай клініки призначають комплекс із кількох процедур, до якого може входити практично все, що не протипоказано хворому.

  1. Медитація та йога теж є відмінними помічниками для людей з міжхребцевими грижами. Медитація допомагає зосередитись на диханні, зняти залежність від ліків.

Йога працює як фізкультура, проте, як і вправи для домашньої практики, пози йоги слід підбирати під конкретну ситуацію. Існують навіть спеціальні адаптивні пози йоги, які підходять для пацієнтів із грижами у нижній частині спини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *