Чому скраб псує шкіру?
Багато жінок залишаються незадоволені результатом чищення шкіри скрабом. У чому може бути причина, нам розповів жіночий портал https://seleznev.com.ua.
Спочатку розглянемо склад даного продукту.
Абразивні частинки. Це основний компонент. За допомогою цих частинок відбувається видалення ороговілих клітин епітелію. Частинки можуть бути різними за формою та розміром. Для власниць жирної шкіри підійдуть скраби з великими та жорсткими абразивними частинками. Якщо шкіра суха, краще використовувати скраби з дрібними абразивними круглими частинками. Це також добрий варіант і для чутливої шкіри.
Основа. Ця речовина необхідна для дбайливого очищення. Перевагу слід віддати гелевим та водно-емульсійним основам, а від скрабів з олійно-жировою основою краще відмовитися, особливо володаркам жирної шкіри – такі засоби можуть просто забити пори.
Також до складу входять олії, що розм’якшують і живлять шкіру, вітаміни, зволожуючі засоби та ін.
Протипоказання для застосування скрабу:
- якщо на шкірі є запалення та прищі краще тимчасово відмовитися від такого чищення, оскільки від цього кількість прищів може збільшитися;
- ушкодження шкіри: очевидно, що чищення травмує шкірний покрив ще сильніше;
- також є люди, у яких особливо тонка та чутлива шкіра. В цьому випадку доводиться вибрати інший, менш травматичний спосіб чищення.
Пам’ятайте, що скрабами не можна користуватися надто часто. Такої помилки часто припускаються володарки жирної та комбінованої шкіри. Замість очищення вони отримують ще жирнішу шкіру: сальні залози починають працювати посилено, оскільки спрацьовує захисний механізм. Якщо дуже часто користуватися скрабом при сухій шкірі, то виникнуть лущення. При жирній шкірі скраб застосовують 1-2 рази на тиждень, при сухій – раз на 7-10 днів.
Таким чином, скраб може негативно вплинути на шкіру, якщо:
- він неправильно підібраний і не відповідає вашому типу шкіри;
- якщо ви не дотримуєтеся необхідної частоти застосування;
- якщо ви використовуєте скраб за наявності протипоказань;
- також може бути індивідуальна непереносимість речовин, що входять до складу засобу.