замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити
Замовити послугу
Розробка, виготовлення, супровід, підтримка та просування сайтів
Виготовлення сайтів - Profichi 2015
Як обрати хостинг?

Вибір хостингу важлива складова процесу створення сайту. Без якісного хостингу ефективна робота сайту та навіть його існування сайту практично не можливе. Давайте розберемося що ж таке хостинг. Будь-який сайт, який ви можете знайти в інтернеті, займає певне місце. Цей простір, на якому знаходиться сайт і називається хостинг. Домен – це онлайн адреса, за якою можна знайти сайт. Хостинг і домен не можливо купити раз і назавжди, їх можна лише орендувати. Наприклад, мінімальний термін замовлення домену – 1 рік, а хостингу 1 місяць.

Перед тим, як вибрати хостинг, необхідно врахувати багато важливих елементів. Не всі компанії, які надають таку послугу, можуть забезпечити якісний хостинг. Тому, щоб зробити правильний вибір, необхідно розбиратися в основних характеристиках хостингу.

1. Технічні вимоги до хостингу. Майже у всіх випадках вам підійде будь-який хостинг-провайдер. Більшість популярних систем адміністрування, такі як Joomla, Wordpress та інші мають практично однакові вимоги до хостингу. Тому фраза «професійних хостинг для Wordpress»- це просто рекламний хід. Однак є деякі специфічні системи адміністрування, які вимагають особливих умов розміщення. В такому випадку необхідно написати лист хостинг-правайдеру і поцікавитися чи розміщують вони необхідні вам системи адміністрування.

2. Країна розміщення. Це також дуже важливий фактор. Від того, де фізично знаходиться сервер, на якому розміщений сайт, залежить швидкість сайту в різних регіонах світу. Якщо ваш сайт орієнтований на країни СНД, то вам підійде сервер, розміщений, наприклад, в Україні, Німеччині чи Росії. Якщо ви орієнтовані на американських користувачів, то і сервер повинен розміщуватися в США.

3. Тарифний план. Обов’язково врахуйте, що в майбутньому ваш сайт буде збільшуватися і рости, тому йому знадобиться більше місця. Запасне місце на дисковому просторі зайвим не буде.

4. Техпідтримка – дуже важливий фактор, який слід враховувати при виборі провайдера. Сайт повинен працювати цілодобово, тому техпідтримка теж повинна бути доступна цілодобово. Але врахуйте, що провайдер не займається адмініструванням ресурсів користувачів. Тому, якщо проблема в системі управління, а не в самому хостингу, то підтримка в праві відмовити вам в допомозі.

5. Резервне копіювання (Backup). Така функція зовсім не обов’язкова, але дуже зручна. Її пропонують практично всі хостинг провайдери. Бекапи можна роботи самостійно, але мало хто про це згадує, тому така послуга від провайдера дуже доречна.

6. Швидкість роботи сайту може залежати не лише від хостинг провайдера, а й від розробника. На швидкість роботи з боку хостинга впливає обладнання та його завантаженість. Розробник впливає на швидкість при наповненні сайту та, власне, розробці. Якщо розмістит на сторінці дуже багато інформації, то ні один хостинг не зможе пришвидшити завантаження.

7. Uptime (безперервна робота хостингу). Це найважливіший фактор, на який слід звернути увагу при виборі хостинга. Безперервна робота хостинга це синонім його якості. Цей критерій досить важко перевірити, але саме він забезпечує цілодобову доступність сайту.

Параметрів, за якими можна обрати хостинг провайдера дуже багато, ми вказали лише найосновніші з них. Ми пропонуємо вам не лише якісний хостинг та реєстрацію доменного імені. При замовленні послуги «Створення сайту» ІТ-компанія Profichi забезпечить вам 1 рік БЕЗКОШТОВНОГО хостингу.

Замовити створення сайту
замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити