замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити
Замовити послугу
Розробка, виготовлення, супровід, підтримка та просування сайтів
Виготовлення сайтів - Profichi 2015
Як обрати дизайн сайту?

Очевидно, що перше, на що звертає увагу користувач будь-якого сайту – це його дизайн. Він така сама важлива складова сайту, які і оптимізація, контент чи юзабіліті. Але успішність всіх інших складових можна виміряти, а дизайн – це діло смаку кожного. Для того, щоб підвищити ефективність сайту, необхідно зорієнтувати дизайн на цільову аудиторію. Основними параметрами при цьому є вікова категорія і стать. Наприклад для молодіжного сайту підійде яскравий дизайн з використанням модних тенденцій, а для старшого покоління дизайн повинен бути більш стриманий. Те саме стосується і розділення за статтю. Ті самі кольори сприймаються чоловіками і жінками по різному. Сайт з жіночою тематикою можна оформити в червоних чи оранжевих тонах, а чоловічою – в синіх чи жовтих. Якщо вам сайт не розділяє аудиторію за статтю, то і кольорову гамму слід обрати більш нейтральну.

Хоча дизайн – це дуже індивідуальне бачення, все ж існують певні загальні правила, яких слід дотримуватися при розробці дизайну.

1. Відповідність тематиці сайту. Зовнішній вигляд сайту завжди повинен відповідати його цілям.

2. Дотримання єдиного стилю. Всі елементи, які повторюються на різних сторінках (таблиці, графіки, кнопки та інше) повинні бути в єдиному стилі.

3. Масштабність. Зовнішній вигляд сайту не повинен страждати через зміну налаштувань екрану. Сьогодні оптимальним розміром екрану рахується 1376х768, але розміри пристроїв, за допомогою яких користувачі будуть переглядати сайт, змінюються дуже часто. Тому доречно буде зробити так званий «резиновий дизайн», який підлаштовується під будь-які розмири екрану.

4. Розміщення контенту. Тексти та фото повинні гармонічно вписуватися в дизайн.

5. Дизайн і швидкість сайту. Якщо певні елементи дизайну сповільнюють роботу сайту, то краще від них відмовитися. Якщо сайт буде працювати повільно, то користувач обере сайт з простішим дизайном, якщо він буде працювати швидше.

6. Зручність для користувачів. Цікава анімація і спецефекти виглядають гарно, але можуть ускладнювати користувачам перебування на сайті. Іноді краще відмовитися від складних елементів, тому що користувач надасть перевагу не такому ексклюзивному дизайну, а простоті і обере вашого конкурента.

Дотримання цих простих правил в сукупності з цікавим дизайном приверне увагу користувачів до вашого сайту.

У нас ви зможете замовити цікавий та ексклюзивний дизайн, який разом з тим буде відповідати всім правилам і нормам веб-дизайну.

Замовити створення сайту
замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити