замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити
Замовити послугу
Розробка, виготовлення, супровід, підтримка та просування сайтів
Виготовлення сайтів - Profichi 2015
Випадаюче меню: плюси і мінуси

Зустрічають по одежці – так можна сказати не лише про людей, а й про сайти. В умовах тотальної глобалізації та доступного інтернету для людей практично не залишилося кордонів. Інтернет дозволяє відвідати музей в іншій країні, здійснити шопінг, знайти партнерів для бізнесу, друзів, кохання та багато іншого. Тому цілком природно, що зі збільшенням інтересу користувачів, збільшується і кількість сайтів. При цьому кожен власник сайту прагне зробити так, щоб користувач залишився саме на його ресурсі, і перше, що для цього потрібно – цікавий дизайн.

Якщо ваш сайт буде надавати цікаву інформацію, або пропонувати вигідні покупки, але його дизайн буде застарілий, незручний, нецікавий, тоді ніякий контент не допоможе утримати користувача. При створенні дизайну варто врахувати сучасні тенденції та вдало їх втілити. Так, у сфері дизайну сайті також є свої новинки, модні віяння та модні тенденції.

Однією з таких тенденцій, яка з’явилася вже досить давно та впевнено зайняла своє місце, є випадаюче меню. Його особливістю є те, що при наведенні на назву основного розділу показуються підрозділи горизонтального меню. Але виникає питання: чи дійсно є цей спосіб раціональним з точки зору просування сайту?

Безперечно, краса та слідування модним тенденціям надзвичайно важливі, але варто пам’ятати і про зручність. Зараз більшість людей для входу в інтернет користуються мобільними пристроями – смартфонами та планшетами. В такому випадку випадаюче меню буде не дуже зручним для користувачів, і скоріш за все, вони оберуть інший сайт. Звичайне меню, до якого ми всі звикли, дасть легкий доступ до всіх розділів та підрозділів сайту, без лишніх маніпуляцій. Тому перш ніж розмістити випадаюче меню, проаналізуйте свою аудиторію: скільки користувачів заходять на ваш сайт з мобільних пристроїв, а скільки зі стаціонарних комп’ютерів чи ноутбуків, і тільки тоді приймайте рішення.

Проте, якщо ви все ж хочете зробити свій сайт не лише функціональним, але й привабливим, то є альтернатива. Створіть мобільну версію сайту або навіть спеціальний мобільний додаток. Так, це потребує додаткових витрат, але так ви привабите більшу аудиторію, а отже збільшиться кількість потенційних клієнтів.

Замовити створення сайту
замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити