замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити
Замовити послугу
Розробка, виготовлення, супровід, підтримка та просування сайтів
Виготовлення сайтів - Profichi 2015
Супровід і підтримка

Будь-якому, навіть популярному і розкрученому сайту необхідна подальша підтримка. Супровід сайту – це цілий комплекс послуг, в який входить регулярний аналіз сайту (дизайн, структура, навігація, інформаційне наповнення тощо), просування, оптимізація сайту під пошукові системи, оновлення контенту, консультації і будь-яка допомога по роботі сайту.

Підтримка нового сайту забезпечує його ефективну роботу в майбутньому. Коли сайт вже створений і функціонує, робота над ним ще не закінчується. Щоб сайт розвивався, необхідно періодично додавати нові сервіси, слідкувати за справністю вже існуючих, змінювати графічний інтерфейс, а також багато іншого. Для того, щоб не залишитися непоміченими, сайт повинен бути динамічним, живим, приваблювати більше користувачів. Подальший супровід та підтримка сайту включає оновлення контенту в таких розділах, як «Новини», «Акції», «спеціальні пропозиції», а також розділах з переліком послуг товарів та послуг.

Коли ІТ-компанія Profichi бере на себе технічний супровід сайту, то замовники можуть розраховувати на те, що сайт буде дієздатним, актуальним і відвідуваним. Супровід сайту ІТ-компанія Profichi здійснює у кількох напрямках:

  • регулярне оновлення контенту
  • обслуговування програмної частини сайту
  • технічне супроводження веб-проекта

Таким чином веб-студія Profichi забезпечує професійний супровід сайтів та програмного забезпечення, контент-менеджмент та моніторинг роботи сайту.

Замовити супровід сайту
замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити