замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити
Замовити послугу
Розробка, виготовлення, супровід, підтримка та просування сайтів
Виготовлення сайтів - Profichi 2011
Просування сайтів

Кожен інтернет-проект створюється з певною метою, і від того, наскільки швидко вона буде досягнута, залежить його успіх. На ефективність інтернет-проекту впливає безліч показників таких, як відвідуваність, кількість цільових відвідувачів, зручність користування сайтом і багато інших, які ІТ-компанія Profichi допоможе вивести на належний рівень. Найкращий спосіб заявити про себе - це показати свій проект в топ-10 результатів пошуку. Для того, щоб цього досягти, ІТ-компанія Profichi пропонує повний комплекс послуг, починаючи від аналізу сайту або проекту цілком і закінчуючи його виведенням в топ по вибраним запитам. Для кожного клієнта розробляється індивідуальна комплексна стратегія просування, що допомагає провести роботи максимально ефективно і отримати потрібний результат.

Процес просування включає в себе наступні етапи:

  • оптимізація наповнення сайту.
  • оптимізація внутрішніх посилань
  • реєстрація в тематичних каталогах
  • просування сайтів на лідируючі позиції в пошукових системах

Першим етапом просування інтернет-проекту являється оптимізація наповнення сайту. На даному етапі здійснюється приведення сайту у відповідність з основними вимогами пошукових систем виходячи з переліку ключових запитів, за якими планується просування сайту в пошукових системах. Дизайн, текстове наповнення, меню сайту, картинки - весь сайт підпорядкований певним правилам пошукової оптимізації, виконання яких неминуче призводить до підвищення позицій сайту по конкретним ключовим запитам в пошукових системах.

Наступним етапом просування інтернет-проекту являється оптимізація внутрішніх посилань. На даному етапі здійснюється виправлення помилок у структурі та навігації сайту, які ускладнюють індексацію сторінок роботами пошукових систем, розподіл внутрішніх посилань сайту на головну сторінку і між собою. Це може значно підвищити позицію сайту по вибраним пошуковим запитам.

Реєстрація в тематичних каталогах один з важливих етапів просування сайтів. Потенційні клієнти можуть дізнатись про ресурс не тільки з пошукових систем а й з тематичних каталогів. Спеціалісти ІТ-компанії Profichi ретельно підберуть тематичні каталоги які підходять саме вашому сайту.

Просування сайтів на лідируючі позиції в пошукових системах - заключний етап процесу просування. В результаті комплексного просування інтернет-проекту, він буде займати лідируючі позиції в пошукових системах Яндекс, Google і Рамблер за вибраними ключовими словами і фразами.

Замовити послугу
замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити