замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити
Замовити послугу
Розробка, виготовлення, супровід, підтримка та просування сайтів
Виготовлення сайтів - Profichi 2015
Основні типи сайтів

Існує декілька типів сайтів, але їх розподіл доволі умовний. Для того щоб вирішити який тип сайту вам потрібен, необхідно чітко визначити задачі і цілі майбутнього сайту. Визначившись з цілями, ви зрозумієте яким має бути сайт і на яку аудиторію він буде розрахований. Сайт не може подобатися всім, тому при розробці варто звертати увагу на потреби необхідної вам групи відвідувачів.

Перший типа сайту – це сайт-візитка. Такий ресурс представляє собою невеликий сайт з кількох сторінок, зазвичай їх не більше 10. Найчастіше сайт-візитка створюється з метою просування іміджу компанії або окремого товару чи послуги. Такий сайт може стати чудовим початком для подальшого створення цілого корпоративного порталу.

На сайті-візитці розміщують основну інформацію про компанію, товари та послуги, а також контактну інформацію. Сайт-візитка підійде у таких випадах:

1. якщо основна робота з клієнтом відбувається в реальному режимі, але потенційним клієнтам зручно знаходити вас в інтернеті.
2. якщо детальний опис всієї продукції неможливо розмістити на сайті, або якщо послуга може бути надана тільки при особистій взаємодії з клієнтом.

Дизайн сайту-візитки зазвичай лаконічний і діловий.

Створення сайту-візитки має свої переваги. По-перше це економія коштів на розповсюджені інформації про компанію. По-друге, сайт-візитка допомагає клієнтам легко знайти необхідну інформацію про компанію і товари чи послуги, які вона надає. І по-третє, це дасть можливість вашим потенційним партнерам швидко знайти інформацію про вашу компанію.

Промо-сайт дещо схожий на сайт-візитку. Найчастіше промо-сайт створюється для просування окремого продукту, послуги, компанії або події. Основна мета такого сайту – привернути увагу аудиторії. Промо-сайт повинен спонукати користувача до конкретної дії. На відміну він сайту-візитки, дизайн промо-сайту повинен бути цікавим, яскравим і ексклюзивним. На таких сайтах розміщають мінімум необхідної інформації.

Корпоративний сайт виконує функції сайту-візитку, інтернет-магазину чи каталогу. Дизайн такого сайту зазвичай створюється на основі логотипу чи фірмового стилю компанії. На корпоративному сайті розміщують новини, каталог товарів чи послуг, контакти компанії і форма для зв’язку. Корпоративний сайт містить повну інформацію про компанію, її цілі, задачі, принципи роботи, плани тощо.

Такі сайті, як правило, створюють великі та середні компанії, які прагнуть розширити область своєї діяльності.

Напевно, найбільш розповсюджений тип сайту на сьогоднішній день – це інтернет-магазин. Практично кожна людина хоча б раз заходила в інтернет-магазин, а більшість здійснюють свої покупки там щодня. Інтернет-магазин дозволяє купувати будь-які речі, сплачувати за них і навіть відслідковувати свої замовлення.

Переваги інтернет-магазинів очевидні: економія на оренді складських приміщень, а також на відкритті і утриманні реального магазину. Також інтернет-магазин дозволяє значно розширити географію продажів.

Найбільшим, з точки зору об’єму інформації, типом сайту є портал. Портал – це великий тематичний сайт, який містить велику кількість служб і сервісів. На такому сайті розміщають пошту, форуми, чати, особисті сторінки користувачів, новини, каталог, ігри та безліч іншого.

Часто портали створюють державні або муніципальні органи, або великі компанії. Портал – найдорожчий тип сайтів, так як він потребує особливе програмне забезпечення, великий об’єм контенту і значних вкладень в просування.

В компанії Профічі ви можете замовити створення сайту будь-якого типу. Наші сайти прості та зручні для клієнтів, і разом з тим мають оригінальний дизайн, а головне принесуть користь вашому бізнесу.

Замовити створення сайту
замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити