замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити
Замовити послугу
Розробка, виготовлення, супровід, підтримка та просування сайтів
Виготовлення сайтів - Profichi 2015
Навіщо мені розкрутка сайту? Частина 3. Суть контекстної реклами
Кожна людина, яка має власний бізнес, хоч раз замислювалася над ефективністю рекламної кампанії. Візьмемо для прикладу найпростіший спосіб – роздачу листівок на вулиці. Результат буде дорівнювати співвідношенню розданих листівок і дзвінків від потенційних клієнтів.
Навіщо мені розкрутка сайту? Частина 2. Внутрішня оптимізація
Розкрутити та просунути сайт без використання якісного та корисного контенту неможливо. Якісний контент є найважливішим інструментом в процесі просування. Але тут варто зазаначити, що просто цікавий текст не надто допоможе в розкрутці. Основною особливістю контенту є його оптимізація.
Як підготувати свій сайт до новорічних свят
Напередодні новорічних свят всі намагаються прикрасити свій офіс, магазин, кабінет. Це не лише питання естетики чи власного бажання, це також і спосіб збільшити кількість клієнтів. В цей час люди шукають те, що може подарувати їм новорічний настрій/
Мобільна версія сайту
Сьогодні важко знайти людину, яка б не вміла користуватися смартфоном. З простого засобу для спілкування телефони перевторилися на мінікомп’ютери, за допомогою яких можна зробити практично все: оплатити рахунки, дізнатися останні новини, побачитися з близькими, які живуть на іншому кінці світу тощо.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити