замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити
Замовити послугу
Розробка, виготовлення, супровід, підтримка та просування сайтів
Виготовлення сайтів - Profichi 2015
Як обрати доменне ім’я

Коли замовник вперше зустрічається з виконавцем, він вже має певні думки. Або навіть чіткий план, яким має бути його сайт. Дизайн, тематика, основні сторінки сайту – це все вже клієнт вже собі уявляє. Але про доменне ім’я заздалегідь думають рідко. Клієнти не знають, який домен вони хочуть, чи буде він вільний, чи потрібно його викупити. Тому ми зібрали кілька простих порад,які допоможуть вам обрати доменне ім’я.

1. Обирайте доменну зону, яка не прив’язана до якось країни. Зазвичай це такі домени: .com, .net, .org. Якщо ви досить креативний, або ваш сайт буде пов’язаний з розвагами, то з цими доменами можна придумати досить цікаві варіанти.

2. Намагайтеся не використовути занадто складні імена, або викорстовувати багато слів. Хорошим варіантом буде ім’я, яке відображає діяльність компанії. Якщо ваш бізнес вже має свій бренд, то можна і навіть потрібно використати його.

3. Якщо ви плануєте вести бізнес лише в якісь одній конкретній країні, то оберіть доменне ім’я, прив’язане до цієї країни. Для України, наприклад, це .ua.

Добре подумайте перед тим, як остаточно обрати доменне ім’я. Змінити його буде вже неможливо. Адже це негативно вплине на позиції сайту, а всі роботи по просуванню доведеться проводити знову.

Якщо ви вже визначилися, то в інтернеті є безліч сервісів, де можна перевірити чи обране вами ім’я вільне, і купити його. Якщо ж ви не знаєте, як це зробити, то ми обов’язково допоможемо вам обрати і зареєструвати доменне ім’я.

Замовити створення сайту
замовлення
Прізвище, ім’я:
Телефон:
E-mail:
Вкажіть потрібну послугу:
Коментар:
відправити